Ogrody zimowe

Ogród zimowy często mylony jest z oranżerią (w potocznym znaczeniu tego słowa) lub werandą – z powodu podobnego zastosowania – i szklarnią – z powodu bezpośredniego (i niewłaściwego) kojarzenia nazw.

O ogrodach

Dla Państwa jako naszych klientów jest to inwestycja na lata, realizacja marzeń o wypoczynku w pobliżu natury przedłużając sezon letni o cztery pory roku.
Budowa ogrodu zimowego jest jednak trudnym zadaniem które wymaga od wykonawcy posiadanie odpowiedniego zaplecza wiedzy ogólnobudowlanej wiedzy z zakresu doboru materiałów jak i doświadczenia w zakresie montażu konstrukcji aluminiowych tak aby marzenie nie zmieniło się w koszmar dla inwestora.

Ogród Zimowy to konstrukcja aluminiowa szklona, która najczęściej jest powiązana z konstrukcjami budowlanymi w różnych kombinacjach. Takie powiązanie pozwala na połączenie np. domu mieszkalnego z werandą oszkloną, Podstawowym elementem części dachowej ogrodu zimowego są krokwie, Stosuje się krokwie o różnych przekrojach w zależności od wymaganej nośności, która uwarunkowana jest rodzajem wypełnień, kątem nachylenia oraz obciążeniami spowodowanymi ciężarem śniegu I ssaniem lub parciem wiatru.

Oferowane
usługi

Zapraszamy do skorzystania
z bezpłatnej wyceny usługi

Uzyskaj darmową wycenę

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania darmowej wyceny montażu!

Cechuje nas bezpośrednie podejście do klienta oraz jego oczekiwań. Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my przygotujemy rozwiązania na miarę Twoich potrzeb!

+48 501 444 906